Jak radzić sobie z anoreksją w dorosłości?

witam, mam 27 lat - jestem matką 6miesięcznej córci , mam męża. generalnie spokojne, szczesliwe zycie. jednak nie mogę poradzic sobie ze swoim prywatnym kłopotem. kiedyś chorowałam na anoreksję, obecnie waże 49,5 kg mam 162 cm wzrotu wciąz uwazam sie za grubą, niewiele jem. biorę tabletki przeczyszczające, zanim coś zjem zastanawiam się- wciąż mysle tylko o tym żeby nie jeść... czasem gdy wpadnę w szał jedzenia to pozniej wymiotuję. nie moge siebie polubić i zaakceptować .....mam czasem wrażenie że zwariuję...

Dzień dobry,
Warto sobie odpowiedzieć na pytanie czy wcześniej leczyła się Pani na anoreksję, u kogo i z jakim skutkiem? Obecnie ma Pani BMI 18-19 czyli idealne dla osoby bardzo szczupłej. Zdecydowanie potrzebuje Pani leczenia - psychoterapii. Czasami jest również wskazana konsultacja psychiatryczna i czasów zażywanie leków. Wiek nie ma tu znaczenia, nie tylko nastolatki chorują na zaburzenia odżywiania. Serdecznie pozdrawiam.