Jak się zachowywać na pierwszym spotkaniu z partnerem?

Witam.Mam mały problem,poznałam chłopaka który ma 18 lat.Piszemy od nie dawna.Nie widzieliśmy sie jeszcze na oczy. On zaplanował,że sie spotkamy i teraz jest problem,bo boje sie tego spotkania i także boje sie , ze mu się nie spodobam. Mogła bym prosić o pomoc?

Witam serdecznie,
Twoje obawy są naturalne. Macie kontakt od niedawna, nigdy nie widzieliście się w realu - dlatego pojawia się lęk o to, czy Wasze spotkanie nie będzie rozczarowaniem. Postaraj się być sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś - wtedy będziesz czuła się bardziej swobodnie.
Poza tym, zachowaj także ostrożność - na pierwsze spotkanie najlepiej wybrać miejsce publiczne.
Pozdrawiam

Pytanie jak zaprezentowała się mu Pni przez internet? Jeśli zgodnie z prawdą to nie będzie problemu. Jeśli nieco Pani zmieni a swój wizerunek to pytanie dlaczego i po co Pani ktoś komu musi się Pani przypodobać?