Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak uczyć się skutecznie języka obcego?

Witam mam pytanko jak mogę nauczyć się języka angielskiego bo wogóle mam przekonanie że dla mnie jest to nie możliwe gdyż ciężko jest mi zapamiętywać słówka do tego mam trudności w przetwarzaniu informacji mam na myśli że jak ktoś zadał by mi pytanie po angielski to bym długo przetwarzał w głowie za nim bym pojął i dał odpowiedź zwrotną
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Witam,

"mam przekonanie że dla mnie jest to nie możliwe", przetoczyłam cytat z Pana listu i zastanawiam się, ile jest w tym prawdy? Czy w ogóle podjął Pan naukę j. obcego? Z góry Pan zakłada, co by było, gdyby..? Jednak zdolności Pan posiada, ponieważ opanował Pan j.polski, w mowie i w piśmie. Zachęcałabym Pana realnie zmotywować się do nauki, sówka, gramatyka, a następnie cale zdania. Proszę przypomnieć sobie, w jaki sposób uczył się Pan j. polskiego; literka do literki - słowo do słowa i jest zdanie. Szkoły językowe mają swoje metody, z Pana strony wymagane są; motywacja i zaangażowanie.

Pozdrawiam serdecznie

0

Dzień dobry. Nim rozpoczniemy jakąś nową aktywność, zwykle początki bardzo odstają od efektu pożądanego. Jedni z tego powodu rezygnują, inni skupiają się na pracy bieżącej. Efekt końcowy potrzebuje czasu. Zanim Pan się nauczy, siłą rzeczy, będzie Pan miewał trudności. Zapewniam Pana, ze każdy na początku je miał. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy