Jak zmienić swój charakter? - proszę o radę

Jak można się zmienić dla chłopaka? - twierdzi, że jestem małolatą, a mam przecież 17 lat. Jestem dorosłą dziewczyną. Cytuję sms-a od niego: "CZY TY NIE MASZ ROZUMU DZIEWCZYNO? NIE ROZUMIESZ CO SIĘ DO CIEBIE MÓWI I PISZE LISTY TAKIEGO TYPU CO TY NAPISAŁAŚ TO TAK PISZĄ DO SIEBIE W 1 KLASIE PODSTAWÓWKI TO JUŻ WYSZŁO Z MODY! JEŻELI JESTEŚ TAKA MĄDRA TO POGADAJ ZE MNĄ NA REALA BO TE LIŚCIKI SĄ ŻAŁOSNE JAK JE CZYTAM TO ŚMIAĆ SIĘ CHCE JESTEŚ ŻAŁOSNA! NIE DZIWIĘ SIĘ WCALE TWOJEJ MAMIE! JAK ZMĄDRZEJESZ TO POGADAMY DAJĘ CI CZAS DO 2 TYGODNI JAK SIĘ NIE ZMIENISZ TO SERIO NARA MALEŃKA" - nie wiem co mam robić i jak postępować, by go nie stracić??? Chciałabym się dla niego zmienić i udowodnić mu, że chcę być z nim i że mi na nim bardzo zależy:* Jest wyjątkowym chłopakiem, podoba mi się wszystko co ma w sobie:* Jest inny niż wszyscy kolesie, których miałam :* Proszę o szybką poradę i odpowiedź:* Dziękuję:) Z poważaniem, Ania

KOBIETA ponad rok temu

Droga Aniu,
Ciężko  Ci doradzić jak możesz się zmienić dla takiego chłopaka, ponieważ list, który napisałaś pokazuje, że Twój kolega jest bardzo niedojrzały i niekulturalny.
Sms, który został do Ciebie przez niego napisany ma charakter poniżający i lekceważący.
Może powinnaś zastanowić się czy warto starać się o względy kogoś takiego?
Pamiętaj, że jeżeli nie będziesz sama siebie szanowała, to inni też nie będą.
Bycie z kimś kto poniża i lekceważy, to brak szacunku do samego siebie.

Serdecznie pozdrawiam,
Magdalena Boniuk