Jak zmniejszyć wagę przy nieregularnym trybie życia?

Dzien dobry chcialbym stracic 15 kg.Mam 33 lata i 173 cm wzrostu i warzę 93 mam niestandardowa prace bo wstaje o 2:30 i pracuje fizycznie do 10 po czym ide spac na jakies 4 godz.i o 22:30 znów ide spac chciałbym wiedziec jak sieodrzywiac i o ktorej godz zeby dojsc do celu.

Aby stracić wagę przy nieregularnym trybie życia należy przynajmniej jeść regularnie, co 3godz. Dopiero potem jest sens stosować kolejne zalecenia dla odchudzających się. Pozdrawiam

Witam
Nieregularny tryb życia bardzo przeszkadza w pracy naszego metabolizmu. Proszę starać się pilnować aby jeść co 3h max przez 12h na dobę. Kolejne 12h powinno być bez jedzenia. To Pan wybiera, które godziny będą dla Pana wygodniejsze. Wysypianie się przyspiesza metabolizm. Zbyt mała ilość snu przez dłuższy czas podnosi kortyzol we krwi, który spowalnia nasz metabolizm. Proponuję wizytę u dietetyka aby szczegółowo ustalił Panu dietę dostosowaną do zmian w pracy.

Magdalena Maciejewska
dietetyk Bydgoszcz
http://www.maciejewska.eu