Jak zrzucić brzuch przy nieregularnych posiłkach?

witam.... mam pytanie tego typu jak zrzucić brzuch, w związku z moim trybem pracy nie jest możliwe dostosowanie sie do posiłków o określonej porze... i praktycznie jem szczególnie wieczorem bo pracuje 12h z jednym posiłkiem. Po pracy staram sie jeszcze biegać ale z marnym skutkiem.... Z góry dziekuje

Witam serdecznie!

Posiłkiem może być np. świeży owoc, sok wielowarzywny czy garść bakalii - spróbuj jeść je częściej, może wtedy łatwiej będzie zwiększyć ilość małych posiłków w ciągu dnia. Dłuższe przerwy między posiłkami sprawiają, że nasz organizm ma tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej (między innymi w okolicy brzucha).

Warto skonsultować się z specjalistą do spraw żywienia, który ułoży dla Ciebie wygodną, zdrową a jednocześnie prostą dietę.