Kłótnie z narzeczonym 11 miesięcy przed ślubem

Mam problem z narzeczonym.Powiedziałam mu że straciłam humor po tym jak oboje nie byliśmy zdecydowani czy idziemy na festiwal.Było późno oboje byliśmy zmęczeni.Z tego powodu wyszła kłótnia, bo on się wkurzył.Dodam że wróciłam z delegacji i takie nasze było powitanie.On oczekiwał że rzucę mu się na szyję a ja oczekiwałam że on mi powie oj kitek zaraz Ci go poprawie,a on się po prostu zdrenował i stał w korytarzu.Ja zaczęłam płakac z bezsilnosci bo często zadrzją nam się kłotnie a za11miesiecyślub

Dzień dobry!

Kiedy, tak jak Pani opisuje, "często zdarzają nam się kłótnie", najczęściej nie jest kluczem temat żadnej z tych poszczególnych sprzeczek. Mogą dotyczyć czegokolwiek - ale często mają wspólne źródła, do których warto dotrzeć. Może to być np. stres przedślubny, trudności w komunikacji, nieadekwatne oczekiwania od siebie wzajemnie, konflikt cech osobowości partnerów, nierozwiązane problemy/ sytuacje z przeszłości Państwa związku itp. Odkrywszy te bazalne i dominujące trudności, można przejść do rozwiązywania codziennych spraw, np. jak decydujemy o sposobach spędzania wolnego czasu itp. Zachęcam do osobistej konsultacji z terapeutą par.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza