Konflikt pomiędzy dziewczyną i ojcem

Witam. Mam 28 lat jestem w relacji z dziewczyną od ponad roku. Niestety ale moje relacje z rodziną uległy w tym czasie drastycznemu pogorszeniu. Mój nie normalny ojciec zaprosił moją dziewczynę na rozmowę bo boi się o mnie ! Ona twierdzi że ją wyprosił z mieszkania a on, że ona zarzuciła jemu przestępstwo obraziła i straszyła organami ścigania. Nie wiem komu mam wierzyć relacje są sprzeczne. Ojciec jest nie normalny ale i chorobliwie prawdomówny. Jestem miedzy młotem a kowadłem Proszę o radę .

Witam. Może obydwóm: jedno i drugie może swoje powiedziało i zrobiło. Na drugi raz moze warto uczestniczyć przy ewentualnej takiej rozmowie.
Magdalena Brabec

Witam,
żeby wyjaśnić to nieporozumienie zapewne dobrze byłoby porozmawiać we trójkę, to najlepiej pozwoliłoby wyjaśnić wątpliwe kwestie. Zdarza się tak, że pewne rzeczy można nieco nieopatrznie zrozumieć, szczególnie w sytuacji stresu a taka rozmowa mogła być dla obu stron trudna i stresująca. Pana związek spowodował zapewne pewne zmiany w rodzinie, taka sytuacja może być dla rodziców niełatwa, jednak być może warto w tej sytuacji przy pełnym zrozumieniu dla rodziców, zawalczyć także o siebie i swój związek. Jest to trochę taka sytuacja rekonstrukcji rodziny, w niektórych przypadkach bywa na prawdę trudna, gdyby tak było można korzystać także z pomocy specjalistów. Pozdrawiam.