Masturbacja i oglądanie pornografii przez partnera po 9 latach związku

witam prosze o odp jestem w zwiazku 9 lat I domyslalam sie ze cos jest nie tak , az wreszcie zobaczylam na wlasne oczy jak moj partner sie zaspakajal , powiedzialam mu to zrobil ze mnie glupia I mowi ze on tylko oglada filmy porno I w oczy sie wypieral co zrobic czy juz przekreslic wszystko czy jeszcze dac mu szanse choc czuje sie bardzo ponizona I nic nie warta

Witam. Może partner ma problem z masturbacją i pornografią i potrzebuje pomocy u specjalistów, tak jak i pani byłoby raźniej gdyby się po taka pomoc zgłosiła.