Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Myśli o samobójstwie, kłótnie z partnerem i niska samoocena

Witam mam 22lata myślę ciągle o samobójstwie nie wiem jak sobie z tym poradzić mam dość wyrzutów co do mojej osoby z moim partnerem się ciągle kłócę nawet pracy sobie znaleś nie potrafie pryjaciele mają mnie w poważaniu sa jak czegoś potrzebują a ja nie mam ochoty już żyć od 2 lat moje życie wygląda tak samo już nie moge tego znieść jedyne co mnie trzyma to mój 2 letni synek ale jest ze mną coraz gożej wstając myśle o samobujstwie tak przez caly dzień i kładąc się jest to samo
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Skąd bierze się kobiecy problem "Nie mam się w co ubrać!"

Dzień dobry!

Tak złego nastroju, niechęci do życia, złej samooceny, myśli samobójczych itd. nie można lekceważyć. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza lub psychologa. Depresja to choroba, która może dotknąć każdego, ale zawsze jest możliwe podjęcie leczenia i powrót do życia.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witam
Myślę, że powinna się pani skontaktować z psychologiem. W gabinecie będzie mogła Pani dokładnie opowiedzieć o swoich problemach i przeżyciach. Psycholog pomoże Pani rozpoznać przyczyny Pani złego stanu psychicznego i zaproponuje leczenie najbardziej wskazane w Pani przypadku.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy