Narastająca frustracja spowodowana codzienną monotonią

Witam, nie wiem jak zaczac by strescic to co sie ze mna dzieje.. jestem zmeczona swoim zyciem, meczy mniw ciagle siedzenie w domu z dziecmi, mimo ze kocham ich calym sercem to mam dosc, chciala bym uciec (syn ma 8 lat, corka 2 lata), drazni mnie juz wszystko- ciagly krzyk, balagan, i ta codzienna monotonia, staram sie wychodzic sama ale to nie pomaga, maz cale dnie w pracy nie pomaga mi. A ja juz nie panuje nad nerwami, zloscia, do tego problemy ktore sie nawarstwiaja. Pomocy, co robic???

Koniecznie musi pani zacząć wychodzić z domu, podjąć jakąś aktywność fizyczną, może znaleźć pracę na pół etatu. Potrzebuje też pani odpocząć, wyjechać z domu na weekend, zostawić męża z dziećmi.

Zmienić nastawienie :) Jeśli nie możesz sobie z tym poradzić spróbuj zasięgnąć porady specjalisty - w tym wypadku psychoterapeuty, pedagoga, coacha lub psychologa.

W każdym bądź radzie poszukuj punktów zaczepnych do zmian. Mogę zaprosić Ciebie do przeglądania np. naszego psychobloga społecznego, gdzie zajmujemy się podobnymi zagadnieniami.