Trudny związek od 2,5 roku

Trudny zwiazek , jestem z moim chlopakiem od 2,5roku od samego poczatku byly u nas problemu wyzywal mnie popychal ublizal calej mojej rodzinie(zmarlej juz mamie tez) dziw**a szm**a idiotka mam na pozadku dziennym w domu nie robi nic nie pomaga w pozadkach jak jest balagan to oczywiscie moja wina bo nie posprzatalam a on cos zacznie i zostawi i tak to lezy poki ja tego nie sprzatne, gdy sie klocimy wpada w szal leci do mnie z piesciami caly sie pieni wyzywa pluje bardzo mnie poniza popycha...

Mgr Agata Kulpa-Kulpińska

Opisała Pani bardzo trudny związek w którym jest przemoc.
Czy Chce Pani siebie chronić, czy raczej decyduje się Pani na utrzymanie związku w którym partner Panią popycha, wyzywa, pluje, nie pomaga w domu, nie potrafi panować nad emocjami.
Co Pani decyduje?
Zachęcałabym do poszukania wsparcia np. w grupach dla kobiet, w Centrum Praw Kobiet lub u psychologa, psychoterapeuty.

Dzień dobry.

Pozostaje zadać sobie pytanie, z jakiego powodu tkwi Pani w związku, w którym doznaje Pani jedynie upokorzeń i przemocy? Sugerowałbym przynajmniej konsultację ze specjalistą, mającym doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy domowej.

Pozdrawiam.