Niska samoocena i ciągłe zamartwianie się u 32-latki

Witam, Od okolo 2 lat przebywam poza granicami Polski. Wyjechalam zeby byc blizej mojego narzeczonego. Mam 32 lata i odkad wyjechalam, nie udalo mi sie znalezc zadnej stabilnej pracy oprocz kilkudniowych dorywczych prac. Przez ten czas zauwazylam w sobie, ze moja niska samoocena spadla ponizej zera, ciagle zamartwiam sie o zdrowie,przyszlosc, boje sie smierci a zmiana humorow z minuty na minute wplywa bardzo destruktywnie na moje zycie. Gdzie powinnam sie udac,zeby poznac co mi dolega??

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z psychologiem. Często w trudnych okresach życia, przy przewlekłym stresie, pozostając w trudnym, niebezpiecznym stanowisku (brak stałej pracy, utrudnione kontakty z rodziną, stopniowe budowanie nowej grupy znajomych) możemy zacząć zauważać u siebie objawy depresji.

Pozdrawiam!

Witaj !
Aby poprawić sobie niską samoocenę wystarczy wprowadzić program motywacyjny z elementami rozwoju osobistego , jednak sama pani może tego nie potrafić i nie bardzo wiedzieć jak zastosować w swoim życiu, dlatego proszę znaleźć psychologa , terapeutę aby panią poprowadził i umówić się na wizytę . Można też podpatrzeć pewne rzeczy w internecie. Pozdrawiam