Niska samoocena u 20-latki

witam, mam 20 lat i problem z straszna niska samooceny . Jak mozna sobie z tym poradzic ? Czy to mozna to jakos zmienic ?

Witam
Można poprawić samoocenę, ale wymaga to systematycznej pracy nad sobą.Proszę rozważyć możliwość skorzystania z psychoterapii. Psychoterapia jest najlepszym sposobem w rozwiązywaniu takich problemów.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak