Obawy agresji u 10-letniego dziecka

Dziecko 10 lat z objawami agresji impulsywnej związana z rozlakom z mama i namową na złe zachowanie mama jest w ośrodku leczenia uzależnień zadnecie kary rozmowy nie przynoszą rezultatu do tego groźby zrobienia sobie krzywdy takie jak przestawianie noża do piersi czy próby duszenia rękoma

W tej sytuacji warto głosić się do psychologa rodzinnego i rozpocząć psychoterapię. Specjalista pomoże zrozumieć przyczyny zachowań dziecka, wesprze w roli rodziców, pomoże w stawianiu granic, a tym samym w zmianie zachowania i funkcjonowania dziecka.