Odgłos huku przy zasypianiu

No więc tak: Nieraz gdy zasypiam słyszę głośny huk i w między czasie widzę jakby śnieg z telewizji. Wtedy budzę się nagle i przestraszony. Zazwyczaj pojawia się to 2-3 razy w tygodniu, (wczoraj miałem takie coś 3 razy), może ktoś wie co to jest? Bo na prawdę to przyjemne nie jest. Zawsze po tym huku jak otworze oczy obraz mam zamazany i widzę echo tego śniegu (teliwizyjnego). Czy z moją głowa jest coś nie tak??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy to najpewniej omamy hipnagogiczne, czyli doznania występujące podczas zasypiania. Jest to objaw fizjologiczny, dlatego też nie powinien mieć Pan powodów do niepokoju.