Odstający tyłek u nastolatka

Mam pytanie. Mam 16 lat, jestem chłopakiem. Moim problemem jest - odstający tyłek. Co mogę zrobić by spaść z wagi z tego miejsca.Wszystko zaczęło się ok. 2 lat temu, kiedy zaczął mi rosnąć, miałem wtedy normalny, a dzisiaj 95 cm w obwodzie. Nie jestem gruby, mam idealnie wyćwiczony brzuch, bicepsy i takie tam. Moja mama wie o moim problemie, ale ona nie widzi tu wielkiego problemu, a dla mnie jest bardzo duży. Byłem u lekarza rodzinnego, twierdzi że trochę mam niepotrzebnego tłuszczu i tyle. Chodziłem prywatnie do psychologa, bo były zemną problemy, nie chciałem ćwiczyć na WF. Proszę bardzo o radę! Co mam zrobić, by się tego pozbyć tłuszczu? A chciałbym się dowiedzieć, czy w Polsce są wykonywane takie zabiegi jak liposukcja u nieletnich za zgodą rodziców?

Witaj! To co napiszę, może wydawać się dziwne, ale wielu mężczyzn ma taką budowę, gdzie występuje odstający tyłek. Zacznij ćwiczyć, wówczas będzie bardziej wyrzeźbiony. Wykonuj specjalne ćwiczenia: biegaj, pływaj i dużo maszeruj, nastąpi zmniejszenie tkanki tłuszczowej w okolicy pośladków. Zacznij odżywiać się regularnie - spożywaj 5 posiłków, dziennie o małej objętości. Pij duże ilości zielonej herbaty (2 filiżanki dziennie), gdyż zapobiega ona gromadzeniu tkanki tłuszczowej oraz przyspiesza spalanie tłuszczu. Podobnie działa herbata pu-erh spożywana wieczorem przed snem - około 350ml. Jednakże herbatę należy pić codziennie. Spożywaj również dużo ryb, gdyż dostarczają NNKT, budujące mięśnie. Pij wodę z jodem (np. Ustronianka z jodem, Jodica) - przyspiesza przemianę materii. Do około 21 roku życia zmienia się sylwetka - dojrzewasz, jeśli teraz będziesz ćwiczył oraz odpowiednio się odżywiał, zapobiegniesz otyłości. Liposukcję wykonuje się u osób pełnoletnich. Głowa do góry! Powodzenia