Ograniczanie kontaktów z rodzicami przez partnerkę

Witam od dłuższego czasu mam problemy z dziewczyną tzn. ogranicza mi kontakt z rodzicami a gdy juz pojade dostaje co 5 minut telefony, gdy już jestem godzinę u nich zaczyna wyzywać bardzo wulgarnie. Gdy przyjade całą swoją emocję wyładowuję się na mnie drze się w net bardzo głośno nie wiem co z tym robić tylko ostatnio zauważyłem że po takich chłostach psychicznych mam ból kulący w mostku nie wiem jak ko niej dojść tylko mam smsy "bachor dziad skur**** do chałupy".

Dzień dobry, nie pisze pan nic na temat częstotliwości pana odwiedzin u rodziców. Zachęcam do konsultacji u psychoterapeuty pracującego z parami/małżeństwami. Pan i partnerka będziecie mogli przedstawić swój punkt widzenia i przyjrzeć się własnej relacji. Pozdrawiam.

Podobne objawy często pojawiają się właśnie na tle nerwowym (nerwicowym). Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Udzieli wsparcia, pomoże Panu zarówno poradzić sobie z objawami lękowymi, pomoże budować pewność siebie, skuteczne stawianie granic, jak i jasną komunikację w relacji partnerskiej.

Podobne objawy często pojawiają się właśnie na tle nerwowym (nerwicowym). Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Udzieli wsparcia, pomoże Panu zarówno poradzić sobie z objawami lękowymi, pomoże budować pewność siebie, umiejętność skutecznego stawianie granic, jak i jasnej komunikacji w relacji partnerskiej.

Witam,

jeśli zachowanie Partnerki Panu nie odpowiada, zachęcam do przeprowadzenia z nią szczerej rozmowy dotyczącej zasad panujących w Państwa związku. Jeśli podejmuje Pan decyzję, że z rodzicami chce utrzymywać kontakt, ma Pan prawo jasno i wyraźnie dać Pana dziewczynie do zrozumienia, że nie życzy Pan sobie takich reakcji z jej strony, które są przez Pana nie do zaakceptowania. Może Pan również nie życzyć sobie, żeby ktoś na Pana ciągle krzyczał. Gdyby miał Pan problem z przeprowadzeniem szczerej rozmowy i zadbanie o swoje prawa, zachęcam do skorzystania z usług mediatora lub terapeuty par. Specjalista może pomóc Państwu się porozumieć w bezpiecznej, sprzyjającej rozmowie atmosferze.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html