Oskarżenia koleżanek z powodu ich zazdrości

Mam problem.Mam lepsze oceny od jednej z koleżanek i ona się na mnie uwzięła.Cały czas powtarza że zniszczy mi życie.Chce wnosić na mnie oskarżenie o prostytucję i narkomanie chociaż wcale nie ma dowodów.Zastrasza mnie że już tylko miesiąc się widzimy bo jej matka załatwi to bardzo dobrze, powiedziała też że jak dyrektor nie wyrzuci mnie ze szkoły sprawa trafi do kuratorium.Jest o wszystko zazdrosna i grozi jej nie zdanie. Powiedziała wychowawczyni o swoich planach. Od 2 semestru zmieniam klase

Najważniejsze jest żebyś nie dała się zastraszyc i mówiła głośno o tym problemie - rodzicom, nauczycielom. Jeśli będziesz milczeć to owa "koleżanka" jedynie będzie czuła większą pewność i brnela dalej. Jeśli to, o czym ta dziewczyna mówi nie jest prawdą, to wszystko jest po twojej stronie (włącznie z prawem, bo jest to już podstawa do wniesienia sprawy o znieważenie). Pamiętaj o tym i głośno pietnuj takie zachowania. Pozdrawiam

Witam, takich zachowań nie można zostawić własnemu biegowi. Nie może być sytuacji że jedna z uczennic zastrasza swoją koleżankę. Nikt nie ma prawa cię tak traktować. Najważniejsze abyś poinformowała opiekunów ponieważ jest niezbędna interwencja w szkole. Możesz również skorzystać z pomocy psychologa szkolnego.
Przesyłam link:
http://www.przemocwszkole.org.pl/zatrzymaj_przemoc.php?zm=m2_1
Pozdrawiam
http://pracownia-start.pl/