Osłabienie, zaburzenia pamięci i częste parcie na mocz

od wielu lat cierpie na nastepujace dolegliwosci osłabienie ciagle czuje sie wypruty z sil nie chce mi sie nic musze sie zmuszac gdy stoje to tak jakbym mial sie przewrocic jestem odrealniony nie czuje ze zyje mam parcie na mocz gdy go odddam ciagle czuje ze nie do konca a gdy usiade znowu czuje parcie nieraz nie mogac oddac moczu odczuwam dyskomfort w brzuchu szwankuje mi pamiec mam szumy uszne robilem morfologie krwi ok tsh tsh3 tsh4 rowniez elektrolity tez bardzo prosze o porade

Wydaje się że Pana problem powinien zostać skonsultowany z psychologiem. Wykluczenie somatycznych przyczyn trudności może świadczyć o psychicznym podłożu i w ich zniwelowaniu może być pomocna psychoterapia. Pozdrawiam

Proszę się zgłosić na psychoterapię. Podobne trudności (przy wykluczeniu somatycznego podłoża) najczęściej mają podłoże emocjonalne (nerwicowe). Psycholog pomoże uporać się z objawami.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swoim mieście psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego/różne NZOZ'y lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.