Placki ziemniaczane a ich kaloryczność

Co jest bardziej nie zdrowe? Placki ziemniaczane robione domowym sposobem czy chipsy kupione w sklepie np o smaku papryki? mam świadomość że obie rzeczy nie są zdrowe w dużych ilościach.. Co bardziej szkodzi??

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie chipsy, ponieważ zawierają one tłuszcze trans i ogólnie zawartość tłuszczu i konserwantów w chipsach jest bez porównania większa niż w plackach ziemniaczanych.