Poważne kłótnie po 1,5 roku w małżeństwie

Witam! Z mężem jesteśmy 1,5 roku po ślubie. Mamy ciągłe sprzeczki - ostatnio dość poważnie rozważamy rozwód. Chciałabym, tego uniknąć. usłyszałam od męża, że od kiedy się poznaliśmy nie ufa mi i obecnie nie czuje miłości do mnie (w przerywnikach mów, że nigdy nie czuł). jesteśmy ze sobą 9 lat, czy możliwe jest nie ufać, nie kochać i żyć z drugą osobą, śmiejąc się, pracując na wspólne mieszkanie, nawet teraz przytulając i głaskając?

Witam Panią
Mogłaby Pani zastanowić się nad skorzystaniem z terapii małżeńskiej, podczas której obydwoje Państwa mogliby zastanowić się nad swoim związkiem, nad tym co ważne, nad tym co Państwa rożni, nad relacją, nad tym co jeszcze Państwa łączy. Decyzja o rozwodzie jest bardzo trudna decyzją, zanim się ją podejmie warto spróbować się pozastanawiać czy to na wspomnianej terapii małżeńskiej czy chociażby u mediatora.
Anna Suligowska

Witam,
w związkach zawsze pojawiają się problemy. Kryzys po 9 latach nie jest niczym dziwnym. Decyzja o rozwodzie jest na pewno trudna i warto się dobrze zastanowić zanim będzie za późno. Jeżeli Państwo chcieliby jednak ratować związek proszę udać się na wizytę do terapeuty par.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie.

Proponuję usiąść i porozmawiać z partnerem o zaistniałych problemach, bez emocji i na spokojnie. W wypadku braku możliwości "dogadania się" uważam, że dobrym wyborem jest udać się na terapię małżeńską - razem. Proszę tylko dobrze dobrać terapeutę w tej dziedzinie, doświadczonego i mającego wzgląd całościowy (socjoterapeuta).

Pozdrawiam,służę poradą i zapraszam do korespondencji.
http://psychopedagog.eu