Problem w relacjach z mężem 6 lat po ślubie

Witam mam 31 lat wszystkiego z mezem jestesmy 12lat a po slubie 6 ale czuje ze jest mi calkowicie obojetny nic nie czuje,do seksu sie zmuszam aby miec swiety spokqj,co moze miec na to wplyw ciaze zle relacje moje z matka meza i ze on nigdy sie za mna nie wstawi czy to juz koniec wiezi miedzy nami prosze o odpowiedz.

Pisze Pani, że mąż jest Pani obojętny. Nasuwają mi się więc pytania o charakter tej obojętności. Czy jest Pani wszystko jedno co mąż czuje, myśli, chce, co powie na pani wybory i postępowanie? Czy może jest Pani przykro, smutno, czuje się Pani pokrzywdzona postępowaniem męża i żeby nie bolało zamyka się Pani na uczucia wobec niego? A może obojętność jest wyrazem braku nadziei na zmianę? Po co się angażować skoro nic się nie zmienia na dobre? Czy może jest Pani zła na męża i obojętność jest, jak powiedzenie „skoro ty tak, to ja cię już nie kocham.” Albo jeszcze coś innego lub wszystkiego po trochu. Najbardziej w Pani liście niepokoi mnie, że zmusza się Pani do seksu. To może znaczyć, że zobojętniała Pani również na samą siebie i swoje dobro. Mniemam więc, że nie czuje się Pani zbyt dobrze. Istotne pytanie w tej sytuacji: czy mówiła Pani o tym mężowi? Szczera rozmowa może pokazać, jaki jest stan związku i czy obu osobom zależy na wzajemnym szczęściu, co może zapoczątkować zmianę. Można ją przeprowadzić we dwoje lub korzystając z fachowej pomocy. Najważniejsze jednak by zacząć rozmawiać. Najpierw ze sobą samą, a potem z mężem.
Pozdrawiam i trzymam kciuki

Witam, opis Pani problemów jest zbyt ogólny aby odpowiedzieć na postawione pytania, kompletna obojętność, zmuszanie się do seksu wskazują, że macie poważny problem ale nie oznacza to końca więzi o ile podejmie Pani trud pracy nad swoim małżeństwem. Zachęcam do skorzystania z psychoterapii u psychologa-seksuologa po konsultacjach oceni on jakie są szanse na uratowanie Pani związku i zaproponuje możliwe rozwiązania sytuacji.Pozdrawiam