Problem z przyjacielem po długoletniej znajomości

Witam od pewnego czasu mam problem z przyjacielem,przyjażnimy sie od 2 lat i codziennie zdarzało się ,że rozmawialiśmy nawet do 2 w nocy wszystko było dobrze, wspierał mnie , i był zawsze wtedy kiedy go potrzebowała.Jednak od tygodnia nie odzywa się wogóle, nie odpisuje na wiadomości , nie wiem dlaczego tak się stało, gdzie jest tego przyczyna.Jestem załamana , proszę o jakąś rade.Pozdrowienia

Witam,
przyczyn takiego zachowania może być wiele, a wszelkie pomysły w tym momencie będą zwykłym gdybaniem. Najlepiej aby porozmawiali państwo szczerze ze sobą, najlepiej osobiście.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

To, co może Pani zrobić, to powiedzieć przyjacielowi o swoimi niepokoju i innych emocjach, jakie Pani przeżywa. Jednak to, jak on.zareaguje, czy będzie chciał z Panią rozmawiać, czy szczerze powie o przyczynie swojego milczenia, zależy od niego, jego decyzji, jego gotowości do otwartości i szczerej rozmowy.

Proszę nie wpadać w przysłowiową "panikę" - fakt, że przyjaciel się nie odzywa nie musi od razu oznaczać, że zdarzyło się coś złego z waszą relacją. Być może wypadło mu coś ważnego o czym nie miał kiedy i jak Pani poinformować. Najlepiej będzie ze spokojem pochodzić do tej sytuacji - nakręcanie w sobie negatywnych emocji niczego konstruktywnego tu nie wniesie. W razie możliwości proszę poinformować przyjaciela o swoich obawach i czekać na informacje z jego strony.