Problem z zazdrością i agresywnością w związku

Witam mam problem jestem strasznie zazdrosna o partnera,zaborcza czasem nawet agresywna oczywiscie nie mam ku temu powodow. Potrzebuje pomocy bo bardzo zaley mi na tym zwiazku

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, który może Pani zaproponować terapię indywidualną bądź skieruje Panią na terapię par.

Dzień dobry,
pierwszy ważny krok już Pani zrobiła - przyznała się sama przed sobą, że potrzebuje zmiany. Zachęcam do podjęcia psychoterapii, gdzie będzie Pani mogła przyjrzeć się swoim zachowaniom, poszukać skąd takie obawy, nieufność w stosunku do partnera. Może Pani skorzystać z wizyty w Poradni Zdrowia Psychicznego na NFZ.

Dzień dobry,

problemy, o jakich Pani pisze, są bardzo trudne do rozwiązania na własną rękę. Zazdrość jest naturalnym uczuciem, towarzyszącym miłości. Jeśli jednak czuje Pani, że jest ona przesadzona, a dodatkowo pojawiają się problemy z agresją, radziłabym zgłosić się na psychoterapię. Dzięki wnikliwej pracy nad sobą będzie Pani w stanie zapanować nad własnymi uczuciami i utrzymać związek. W przeciwnym razie partner może nie wytrzymać ciągłych kłótni, awantur i podejrzeń, a w konsekwencji odejść.

Pozdrawiam, Natalia Słowik

Witam

Proszę zgłosić się do psychologa- terapeuty , który pomoże pani uporać się z problemem zazdrości , ponieważ sama może pani nie poradzić sobie co wynika z pani opisu sytuacji .Proszę nie zwlekać , ponieważ problem będzie się rozwijał w czasie i trudniej będzie pani nad tym zapanować.
Pozdrawiam

Witam. Świadomość problemu to już pierwszy dobry krok w kierunku poradzenia sobie z nim. Zachęcam do wizyty u psychologa tak aby specjalista pomógł Pani przyjrzeć się skąd biorą się takie emocje i nauczył Panią jak sobie z nimi radzić. POzdrawiam serdecznie

Witam serdecznie,

Jakiej dokładnie pomocy Pani potrzebuje? Co byłoby dla Pani ulgą?
Mam wrażenie, że uczucia zazdrości o partnera, zaborczości oraz agresywności, są obciążające przede wszystkim dla Pani. Proszę na spokojnie zastanowić się, czego się Pani obawia, bo prawdopodobnie stoi za tym lęk. Ale lęk przed czym?
Może się tak dziać, że partner będzie Panią zapewniał o swojej wierności, oddaniu, ale dla Pani, to niekoniecznie będzie przynosiło ukojenie.
Sugerowałabym bezpośrednią konsultację z psychologiem i dogłębną analizę Pani emocji i przeżyć, a przede wszystkim lęków.
Czasem nieświadomie tak wchodzimy w relację, że to czego najbardziej się boimi, staje się rzeczywistością.
Ważne jest, że dostrzegła Pani, że dzieje się coś niekorzystnego i jest Pani otwarta na pomoc, dla samej siebie i swojego dobra.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
Katarzyna Włoch
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl