Problem ze stratą matki i jej pogrzebem

czy będe potępiona nie będąc na mojej matki pogrzebie???nie moge byc

Witam. A kto miałby Panią potępić? Jeśli sama się pani nie potępi, to nawet jak ludzie będą, to da sobie Pani z tym rade.
Magdalena Brabec

Witam Panią
Rozumiem dylemat, pyta Pani czy do końca będzie Pani miała w sobie myśl o tym że się Pani z mamą nie pożegnała, jeżeli nie może Pani jechać na pogrzeb to pomogłoby pożegnanie się w myślach, danie sobie chwili na refleksję, dzień wolny od pracy czy obowiązków i takie zadumanie się nad życiem
Anna Suligowska