Problem ze zwierzaniem się i chęć zmiany dla chłopaka

Witam :) Też chciałam bym zmienić się dla mojego chłopaka , on jest bardzo otwarty szczery do bólu mówi mi wszystko i sucha , Ja mam jednak problem co do zwierzania się , bo wole sama sobie z tym poradzić, ale dochodzę że nie tędy droga bo zawiodłam go nie raz pod Tym względem szczerości , czy słuchania . proszę o radę co bym mogła zmienić żeby mi ufał i był szczęśliwy ze mną .

Dzień Dobry,
Mam poczucie że juz zaczęła Pani zmieniać się w pożądanym dla siebie kierunku :)
czyli zrozumiała Pani ze nie tędy droga ( zreflektowała Pani swoje działanie) i zmiana postępowania. Być może forma wyklarowania sytuacji między Wami byłoby szczera rozmowa o tym co było. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka