Problemy i konflikty w związku partnerskim

nie wiem może mi się wydaje niby dzwoni do mnie ale np mniej się widzimy twierdzi ze ma dużo pracy..ale czy ja wiem boje się ze mnie kłamie a z nią siedzi w domu bo razem nadal mieszkają..twierdzi ze ich już nic nie łączy ze jest córka i dlatego tam mieszka ale tak naprawdę nie wiem jak jest....już czasami wątpię ze przyjdzie dzień i mi powie ze podjął decyzje..mówi ze jak by wrócił do zony to by mi powiedział po co miał by to ukrywać..boję się nie wiem czy mu wierzyć ..

Witam, też nie wiem czy wierzyć. Na Pani miejscu chyba bym nie wierzył. Zaangażowała się Pani w związek z mężczyzną, który jest w innym związku. Pani też może przerwać tę grę i zwyczajnie odejść. Pozdrawiam

Warto jasno o tym powiedzieć. Bo rzeczywiście - nawet czakanie ma swoje granice. Rozmowa może wiele wyjaśnić i pomóc podjąć decyzje. Nawet jeśli okażą se one rozstaniem- będzie Pani wiedziała "na czym stoi" i mogła zacząć odbudowywać swoje życie, zamiast biernie czekać.