Problemy z kontrolowaniem negatywnych emocji

Witam,mam problemy z kontrolowaniem negatywnych emocji,krzycze,szybko sie denerwuje.w grę wchodzi równie agresja slowna.Jakie leki i do jakiego lekarza powinnam sie zgłosić. Dziekuje Marta

Witam serdecznie,
Pyta pani o leki, jakie może przyjmować. Opisane przez Panią zachowania świadczą, że w pierwszej kolejności warto udać się do psychologa , nie do psychiatry. Zachowania świadczące o trudności z kontrolowaniem emocji mogą być jednym objawów wielu zaburzeń psychicznych, w tym także nerwicy. W celu dokładnej diagnozy proszę udać się do psychoterapeuty, który oceni stopień zaburzenia oraz przekaże informacje, czy rzeczywiście psychoterapię należy wesprzeć także farmakologicznie.