Problemy z nauką, pogorszenie relacji z bliskimi, nerwowość i płaczliwość po odstawieniu marihuany

Po odstawieniu marihuany, którą paliłam naprawdę często zauważyłam, że coś jest nie tak. Zaczęło się od tego, że zaczęłam odsuwać od siebie ludzi najbliższych, zaczęłam mieć coraz większe problemy z nauką, koncentracją, jakichkolwiek relacjach z innymi, rodziną, zrobiłam się nerwowa, wybuchać bez powodu, leżeć całymi dniami i płakać. Zaczęłam brać tabletki. Od 3 tygodni praktycznie nie mogę spać, zasypiam około godziny 3, cały dzień jestem zmęczona a wieczorem odżywam. Co jest ze mną nie tak ?

Witam, nie wiem co znaczy ,,zaczęłam brać tabletki"? mam nadzieję, iż przepisane przez lekarza, jeśli nie proszę udać się do Poradni Leczenia Uzależnień, porozmawiać o swoim stanie z terapeutą lub lekarzem psychiatrą. Nic nie pisze Pani o diagnozie uzależnienia, psychoterapii?Zachęcam do wizyty.