Problemy z pogodzeniem sobie z macierzyństwem

Mam 26 lat.Dziecko lat 6.Nie byla to planowana ciaza,ale z kims kogo bardzo kochalam.Nie jestesmy razem od dawna.Nie umiem pogodzic sie z tym,ze jestem matka.Zawsze kochalam dzieci,swoje tez kocham.Podobno jestem dla niego za dobra i mam jak mam.Moj syn mnie poniza,wyzywa,czasem bije.Doprowadza mnie do szalu.Nie umiem tak funkcjonowac.Chodze na terapie indywidualna.Mimo to funkcjonuje ciezko.Nie wiem jak dalej zyc.Biore elica od 2 mies.10 mg,jednak nie czuje sie spokojna.Czuje sie na 55 lat...

Dodatkowo warto powiedzieć o swoich wątpliwościach i trudnościach terapeucie- wszystkie Pani uczucia, przeżycia, ale także wątpliwości są ważne w terapii.

Witam,
warto o tym porozmawiać z terapeutą. W związku z problematycznymi zachowaniami syna może zwrócić się Pani po poradę do psychologa dziecięcego, który zdiagnozuje z czego wynika jego zachowanie oraz doradzi jak reagować w takich sytuacjach.
Pozdrawiam