Problemy z zazdrością sąsiadów

Moi sąsiedzi doprowadzaja mnie do szału sa tak zazdrosni o byle co.Ostatnio moi rodzice przeprowadzali remont w jednym z pomieszczen w domu.Tak zaczeli nas mierzyć jak bysmy im kogoś ZABILI!!!DOTEGO MOJA MAMA SPONSORUJE ICH NA KAZDYM KROKU CZEGO JA MAM TEZ DOSYC BO TEZ MA SWOJA RODZINE I SWOJE WYDATKI.Teraz do tego nagadali do innych moich znajomych ze ja ich nie nawidze jak to nie prawada. Przez nich nie moge w nocy spac,cały czas o tym myśle dla czego?czy jestem az tak zła Kobieta?pomocy!!!

Jakie to ma znaczenie dla Pani? Dlaczego Pani tak się tym przejmuje, np.co ludzie powiedzą lub pomyślą ....Proponuję konsultację psychologiczną, ponieważ takie podejście do ludzi i życia może utrudniać i dezorganizować Pani życie osobiste.