Prośba o podanie jadłospisu dla rodziny

Jakie są zdrowe śniadania podajcie 15 przykladow prsze bo nwm co ronic różnego i zdroweho dla rodziny

Po pierwsze chyba najbardziej powszechne kanapki i tutaj można na różne sposoby działać. Włączając różnorodne pieczywo: razowe,graham, z ziarnami, z dynią, ze słonecznikiem... Do tego masło i sałata i tu znów pełna paleta do wybory od stołowej, lodowej, karbowanej, po kolorową, na zielonym, świeżym szpinaku i jarmużu kończąc. Wędlin też jest duży wybór, generalnie co kto lubi. Zamiast wędlin można urozmaicić dietę 3 razy w tygodniu w ryby wędzone. Do tego sery różnorodne od żółtego przez twaróg na pleśniowych kończąc. No i oczywiście warzywa od najbardziej popularnych pomidorów i ogórków, przez paprykę różnego rodzaju, rzodkiewkę i dymkę. Można także zrobić owsiankę z owocami na mleku lub na wodzie. Owoce dowolne pomarańcze, granat, banany i inne. Warto pamiętać o płatkach śniadaniowych lub kaszy mannie. Innym pomysłem jest jajecznica na maśle z warzywami lub parówki.