Rozstanie po 3,5-letnim związku

Witam serdecznie. Mam pewien problem z moim byłym partnerem a mianowicie byliśmy ze sobą 3,5 roku z tego związku mamy córkę dwu letnia,od pewnego momentu w naszym związku zaczęło się coś psuć , wieczne kłótni kłótni mojej i jego winy. Ja po porodzie przestalam o siebie dbać pomimo próśb partnera. Od naszego duzo się wydarzyło w naszym Yciu jak i jego tak i moim. On spotykał się z kuzynka swoją poświęcał jej więcej czasu niż mi i córce. Dziś badamy ze sobą Al on narazie nie chce pochceowrotu. Co

Dzień dobry.

Wydaje się, że, pomimo podjęcia "dorosłego" już życia, skutkującego m.in. posiadaniem dziecka, nie do końca jesteście pogodzeni ze skutkami tego wyboru. Warto więc spokojnie porozmawiać z partnerem o wzajemnej relacji i związku, nie zapominając, że nie jesteście już "chodzącymi ze sobą" nastolatkami, ale młodymi rodzicami.

Pozdrawiam.

Witam, proponuję zawalczyć o tę relację, zadbać o siebie, odświeżyć wizerunek, podkreślać wartości rodzinne, dbać o więź dziecka z ojcem. Wewnętrznie zamknąć "zły czas"i zwrócić się ku przyszłości.Inicjować możliwość spotkań, wyjazdów wspaniałych chwil we troje. Posiadanie dziecka to duża wartość, również dla mężczyzn, jest na czym budować nadzieję że się uda. Trzymam kciuki.