Rzucenie papierosów a wzrost wagi

rower nie pomaga na oponkę ,15 lat temu rzuciłem papierosy i zaczęłem tyć z 87 kg doszedłem obecnie na 106 kg - pracuję fizycznie

Pana aktualna waga z całą pewnością nie jest wynikiem spowolnienia metabolizmu wywołanego rzuceniem palenia. Sugerowałabym wizytę u specjalisty , który pomoże ustalić przycznę otyłości (choroba lub błędy żywieniowe) i w zależności od poczynionych ustaleń dobierze odpowiednie postępowanie redukcyjne.