Sposoby na głód nikotynowy po rzuceniu palenia

Witam, nie pale 2 tygodnie, nie chce brac preparatow zawierające nikotynę, czy jest jakis sposób na glód nikotynowy? Jestem po operacji i nie moge uprawiac sportu/ bys aktywna. Moze jakies ziola? Pozdraiwma.

Żeby głód nikotynowy nie był tak silny, należy odwrócić swoją uwagę od niego. Np. wolny czas może Pani poświęcić na wykonywanie jakiś prac ręcznych, lub np. na kolorowanie - ostatnio bardzo modne są kolorowanki dla dorosłych. Można wspomóc się np. herbatkami z melisą.