Spożywanie 100g migdałów w płatkach dziennie

Dzień dobry :) Jem codziennie od ponad roku migdały w platkach.. Dziennie jedną paczkę 100g.. Czy to jest zdrowe czy szkodliwe ?? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
orzechy i nasiona są polecane w diecie ale polecam urozmaicenie raz migdały innym razem dynia, orzechy nerkowca i pozostałe. Proszę pamietać że sa to kaloryczne produkty.
Pozdrawiam

witam Panią,

migdały i inne orzechy a także pestki dyni, słonecznika to bardzo zdrowe produkty i jeżeli nie uczulają do warto wprowadzać je do diety. zalecam urozmaicanie migdałów pozostałymi wymienionymi przeze mnie produktami. Są one bogate w zdrowe tłuszcze. Nie mniej jednak proszę pamiętać że posiadają sporo kalorii.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk