Spożywanie białka na zwiększenie masy bez ćwiczeń

Witam Czy mogę stosoać białko aby zwiększyć swoją masę bez ćwiczeń a potem ćwiczyć mnięśnie u kończyn górnych przy osłabieniu mnięśni G98 bo w lipcu będę miał konsultację na rehabilitację bo leżałem w szpitalu.I czy NFZ refunduję wizyty w dietetyka. Pozdrawiam

Witam, w naszym systemie ochrony zdrowia konsultacje dietetyczne nie są refundowane :( Co do białka...nie wiem jakiego rodzaju białka dotyczy pytanie, jest zbyt ogólne, ale...samo zwiększenie udziału białka obciąży nerki, ale masy ciała bez ćwiczeń nie zwiększy.
Pozdrawiam