Spożywanie orzechów przy wadze 55 kilogramów

Czy można jeść 80g orzechów dziennie przy braku problemów z tyciem i wagą 55 kg? Czy będzie to zbyt dużo dla organizmu?

Proszę też obserwować reakcje swojego organizmu - czy nie cierpi Pani na zaparcia, biegunki czy bóle brzucha.

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
Centrum Dietetyczne Prolinea

Witam serdecznie,

Wspomniana ilość orzechów nie powinna stanowić problemu jeżeli nie stara się Pani obniżyć wagi. Warto wybierać różne rodzaje orzechów i zjadać je o różnych porach dnia - nie wszystkie na raz:)
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam!

Ilość orzechów powinna być zbilansowana z pozostałymi produktami oznajmującymi się w diecie. W tym celu trzeba zapoznać się z całym jadłospisem.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska