Terapia 33-letniej kobiety po rozstaniu

witam, kobieta 33 lata chodzi na terapię po rozstaniu.Rozstanie było rok temu.Terapia 10mcy.obecnie jest na etapie ze spotyka sie ze znajomymi,zakupy ubrań, spotkania towarzyskie w pubie.pracuje,za kilka dni sa urodziny tego chlopaka i nie wie czy wyslac mu zyczenia, mowiac ze nie wie jaki bedzie miala nastroj tego dnia bo w dalszym ciagu ma do niego zal ze nie poszedl na wspolna terapie by uratowac zwiazek.Moze kolezanka powinna zmienic terapeute ?

Dzień dobry,
Gratuluję Pani koleżance, że po trudnym rozstaniu zajęła się swoim życiem i sobą, spotyka się ze znajomymi, pracuje, dba o siebie. Terapia jest procesem i wymaga czasu.
Pozdrawiam
Małgorzata Mont