Tęsknota za domem a stan psychiczny

Wprowadziliśmy się z mężem i dzieckiem na drugi koniec Polski.Jesteśmy tu 6 miesięcy.Ja opiekuje się 2letnim synkiem.Mąż pracuje.Jestem w okropnym stanie.Nienawidzę tego domu,nienawidzę tu być.Nie mamy możliwości powrotu.Gdy raz zasugerowała to mężowi powiedział ze tez tego chciałam,ze nie ma odwrotu.Ja tylko placze.W domu zostawiłam całe swoje życie.Nie mam możliwości pojscia do pracy ze względów finansowych.Nie mam tutaj nic.Czuje ze dłużej nie wytrzymam.Nie jestem już sobą.Nic mnie nie cieszy

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Warto zgłosić się do psychologa. Specjalista pomoże przepracować zarówno trudności związane z tęsknota, ale także zwróci uwagę na inne aspekty, które mają wpływ na Pani życie i samopoczucie. Zmiana jest możliwa, wymaga jednak zaangażowania.

Dzień dobry, rozumiem, że ta sytuacja jest dla pani bardzo trudna. Zachęcam do jak najszybszego kontaktu z psychologiem: w Poradni Lecznia Nerwic lub innej instytucji oferującej darmową pomoc psychologiczną. Przy wsparciu specjalisty może pani poprawić swoje funkcjonowanie. Pozdrawiam.