Trudności w wybaczeniu kłamstw w związku

Dowiedzialem sie ze moja dziewczyna oklamywala mnie i spotykala sie z innym chodz podobno nic nie doszlo tylk omialy byc to zwykle spoitkania i teraz moj problem w tym ze nie potrafie jej zaufac czy bede musial zakonczyc ten zwiazek ? reszta mi w niej odpowiada i ja kocham ale teraz sie wszystko zminilo prze zwykle glupie klamstwa mnie to meczy i nie potrafie zapomniec i mysle ze dalej bedzie to robila. Czuje ze wszystko zepsula przez te klamstwa. co mam zrobic ? prosze o pomoc

O rozstaniu lub pozostaniu w tej relacji może zadecydować tylko Pan. Warto jednak przemyśleć związek, czy jest możliwe budowanie go na niedomówieniach i półprawdach? Prawda bywa bolesna, ale lepiej w porę otworzyć oczy niż wierzyć, że można budować relację, choć może ona nie ma przyszłości.

Witam. Sam Pan musi się w sobie rozeznać czy zaufa kolejny raz i wybaczy, czy nie. Powinien tez Pan z nią poważnie porozmawiac, podzielic się swoimi obawami.
Magdalena Brabec