Wahania wagi i rozstępy

2 lata temu strasznie schudłam, miałam niedowage prawdopodobnie ze stresu. Jakieś 8 miesięcy temu bardzo szybko przytyłam aż pojawiły się rozstępy. Jaką dietę stosować oraz jakie ćwiczenia aby schudnąć 3 kg, jeśli codziennie ćwicze hula hop?

Witam. Musi Pani zacząć jeść regularnie, co 3-4 godziny, ograniczyć spożywanie węglowodanów na rzecz białek. Koniecznie musi Pani dorzucić ruch, ćwiczenia wzmacniające i aerobowe. Z zajęć fitness: ABT, SHAPE i do tego np. spinning, albo wybrać się na siłownię i tam zasięgnąć rady instruktora, bo to, że ja Pani napiszę co ma Pani robić nic nie da, bo i tak nie będzie Pani wiedziała jak prawidłowo dane ćwiczenie wykonać. Pozdrawiam