Wyprowadzka męża i brak chęci na zgodę

Mąż wyprowadził się 4 miesiące temu i zostawił mnie z trójką dzieci 8, 6, i 1,5 roku . ja już nie daje sama rady nie wiem co zrobić aby wrócił ? Dzieci za nim tęsknią ja też . odchodząc stwierdził że jestem wredna i już mnie nie kocha . umówiliśmy się na wizyte do psychologa zebyśmy się pogodzili ale na wizycie on stwierdził że już nie chce chodzić bo jemu to nie jest potrzebne. do dzieci przyjeżdża ze mną rozmawia normalnie jak by się nic nie stało . seksu ze mną chce ale wrócić do nas nie

Niewiele da się zrobić, jeśli maż nie chce wrócić. Może natomiast Pani osobiście popracować - nad sobą. Czasem nie widzimy sami tego, co jest w nas, a co jednocześnie jest powodem, że partner odchodzi. Proszę poszukać psychoterapeuty. Ważne też, by nie niszczyć obrazu ojca dzieciom, nie obarczać ich problemami - z tego nie ma nic dobrego. Mimo wszystko wiem, że to trudne.

Witam, proszę porozmawiać z mężem, czy jednak nie zdecydował by się na kontynuowanie terapii. Jeżeli nie chce pracować nad związkiem, wrócić do domu, jak zamierza rozwiązać tą sytuację, jakie ma plany, jak wyobraża sobie Państwa kontakty. Rozumiem że sytuacja jest trudna, mąż odwiedza dzieci, rozmawia z Panią, chce utrzymania kontaktów seksualnych, natomiast nie chce z Państwem mieszkać. Czy wciąż będzie spełniał wszystkie swoje obowiązki w stosunku do dzieci do Pani.
Pozdrawiam serdecznie