Wysokie poczucie wartości u nastolatki

Od razu mówię że mam wysokie poczucie wartości. Od małego wykorzystuje każde zachowanie ludzi. Nie mam problemu z manipulacja, raczej moim "problemem" jest to że nie umiem nie manipulować. Jak czegoś chce to robię tak żeby ktoś zrobił to, co chce żeby zrobił, najlepiej za mnie. Każdy mi mówi że jestem leniwa. A tak nie jest. Ostatnio znajoma mi wykrzyczala że jestem socjopata. Psychiatra powiedział że mam borderline, a w psychiatryku powiedzieli ze jestem zdrowa oczywiście. co mi jest?

Witam
Rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu
jest konsultacja z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, zachęcam do przeprowadzenia pełnej diagnozy u psychologa - psychoterapeuty w oparciu o pogłębiony wywiad oraz test osobowości. Diagnoza taka może się składać z kilku (3-5) spotkań. Pozdrawiam.