Zaburzenia wspomnień i smutek

Mam 43 lata od jakiegoś czasu nie pamiętam swoich przeżyć , wiem że miały miejsce bo mi o nich opowiadają ale ja ich nie kojarzę, ciągle jestem smutna, nic mnie nie cieszy, najchętniej nie wychodziła bym z domu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u lekarza psychiatry celem ustalenia Pani dolegliwości oraz wdrożenia leczenia. Pozdrawiam

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
w tak krótkim opisie trudno postawić jakąkolwiek hipotezę. Zachęcam do konsultacji ze specjalistą, lekarzem psychiatrą lub psychoterapeutą, aby porozmawiać o tym co Panią niepokoi. Pozdrawiam M. Prus