Zazdrość o narzeczonego a niska samoocena

Męczę się zazdrością o mojego narzeczonego, dokładniej o jego byłą dziewczynę. Może to wynikać z mojej niskiej samooceny. Czy taki problem można wyleczyć u psychologa??

Witam. Taki problem jak najbardziej należy leczyć u psychologa. Najlepiej by specjalista miał również ukończoną 4 - letnią szkołę psychoterapii i doświadczenie zawodowe. Powinna więc Pani poszukać doświadczonego psychologa - psychoterapeuty i zgłosić się na psychoterapię. Dzięki procesowi terapii nie tylko będzie Pani łatwiej radzić sobie z opisywanym problemem, ale również polepszy się jakość wszystkich Pani relacji, a myślenie o sobie będzie bardziej adekwatne. Życzę owocnej pracy. Małgorzata Danielewicz