Zjedzenie kawałka tortu a lęk przed przytyciem

Witam.Dzis, z okazji moich urodzin,zjadlam 2 kawalki tortu czekoladowego,5 czekoladowych cukierkow.Wszystko to miedzy godz. 18:10 a 18:50.Oprocz tego zjadlam 2 slaskie kluski z 2lyzeczkami soosu grzybowego,,3 kanapki 2 lyzeczki masla, 4 plastry pomidora,2 garscie winogron,1/3 gruszki wazacej 70dag,garsc papryki czerw.Boje sie, ze dostarczylam dzis swojemu organizmowi mnostwo niezdrowych tluszczy, ogromna ilosc kcal i,ze przytyję...Siedze i placze we wlasne urodziny.

witam
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
przede wszystkim nie należy się stresować jedzeniem! to ma być przyjemność i wartość dla organizmu! jeśli na codzień odżywiamy się prawidłowo, pojedyncze odstępstwa nie spowodują przybrania na wadze! Ta ilość jedzenia wydaje się być za mała! ale najlepiej umówić się do specjalisty i porozmawiać
powodzenia
http://www/akademiazz.com.pl

Witam!

Od jednego odstępstwa nie przytyje się natychmiast. Wobec tego proszę nie robić sobie wyrzutów sumienia. Istotne jest jednak, aby dbać o prawidłowe nawyki żywieniowe każdego dnia.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska