Zmiana zachowania partnera po 6 latach związku

Witam jestem z partnerem 6 lat w ciagu 2 lat przytylam 30kg i tak od roku cos czulam ze jest nietak .zaczynal sie zmieniac zawsze bedac w pracy czesto pisal na przerwach dzwonil cale 15m a teraz nic rozmowa po 1m niechodzimy na spacery jak jestesmy w towarzystwio to tak jak by mnie tam niebylo czuje chlod milczy gra na komorce siedzi na laptopie jak chce z mim rozmawiac na temat zwiazku mowi kocham cie patrzac w dol czy to mogo byc oznaki ze juz niekocha ze ma inna no i z pracy wraca 30m poznie

Dzień dobry.

Wydaje się, że sama Pani dostrzega potencjalną przyczynę zachowań partnera. Przytycie o 30 kg w ciągu dwóch lat prawdopodobnie uczyniło z Pani fizycznie kompletnie inną osobę. Pani partner może odczytywać to jako nie dbanie o siebie, a przy tym nie dbanie o niego. Sugerowałbym podjęcie kolejnych prób rozmów, z uwzględnieniem faktu Pani przybycia na wadze i odczuć partnera w związku z tym. Niezależnie od powyższego, warto spróbować zadbać o siebie i swoje ciało. Jak to mówią: "Kobiety kochają uszami, a mężczyźni oczami".
Pozdrawiam.

Witam. Sytuacja faktycznie wygląda na trudną. Rozważałbym podjęcie terapii małżeńskiej. Jeżeli mąż nie będzie zainteresowany, to może Pani sama zgłosić się na terapię, aby przyjrzeć się sobie i swojej sytuacji w tym związku. Pozdrawiam