Agresja w związku

Witam. Uderzyłam swojego chłopaka i nie mogę się z tym pogodzic. Kocham go bardzo, on twierdzi ze mi wybaczyl i jest jak było, sam do tego nie wraca, tylko ja ciągle nawiązuje do tego przykrego wydarzenia, chciala bym cofnąć czas, nie mogę sobie wybaczyc tego co zrobilam temu kochanemu mężczyznie

Zmienić można jedynie przyszłość. Czegoś się Pani nauczyła i czegoś doświadczyła. Warto także wybaczyć sobie to, co było, a zająć się przyszłością. Być może poczuje się Pani spokojniejsza jeśli popracuje Pani nad zmianą zachowania, przyjmowaniem i ujawnieniem swoich emocji, sygnałami z ciała podczas kilku spotkań z psychologiem?

Witam serdecznie
Rzeczywiście niedobrze się stało, że w chwili słabości tak się Pani zachowała wobec partnera, ale ten akt agresji pokazuje , że warto popracować nad swoimi emocjami, być może jest Pani trudno jakieś rzeczy zaakceptować, poradzić sobie w trudnych chwilach z emocjami, kompleksami czy czasem ze złością, która ma prawo się pojawiać, tylko można nauczyć się ja wyrażać inaczej, tak , żeby nie atakować bliskiej osoby tylko wyrazić trudne uczucia. Warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który pomoże Pani nie obwiniać się ciągle za to co się stało, poradzi jak wyrażać trudne emocje i wzmocni Pani samoocenę.
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psychoterapeuta